Podsumowanie Igrzyska na wesoło

Opublikowany 2008-08-28 17:25:35
surtv
1985
Igrzyska olimpijskie w Pekinie przeszły do historii. Ale to nie znaczy że nie zapamiętamy z nich najzabawniejszych chwil. Pokzujemy przygotowane przez Eurosport najśmisniejsze sceny z igrzysk w Pekinie.

Komentarze (1)


  • Fww
    Fww
    2008-08-30 21:55:05
    czy takie smieszne nie poiedzialbym {takie niby smieszne wypadki dla sportowca to koniec karjery}

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.