PiS ze strachu przed Izraelem wycofał z obrad Sejmu projekt Anty-447 | STOP447

Opublikowany 2019-05-22 13:41:05

  • autor: Anonim
901
Ambasador Polski w Izraelu został zaatakowany, a PiS ze strachu usunął z obrad Sejmu projekt ustawy anty-447! To jest po prostu WSTYD i HAŃBA. Pokazują swoją uległość wobec Izraela oraz gotowość, by zrealizować roszczenia żydowskie i sprzedać Polskę. Dziś widzimy to jak na dłoni. Nie możemy na to pozwolić!
=========================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.