Piotr Wolwowicz - "Pytasz mnie" [19.03.2011]

Opublikowany 2013-05-27 08:44:44
 • autor: Anonim
747
Oto przykład jak zwalcza się patriotyzm i państwowość i promuje bolszewizm prostytucyjny czyli model konsumenta dupodajka bez honoru i kręgosłupa, którego kupuje się za parę groszy.

Komentarze (2)


 • Damian
  2013-06-09 23:46:41
  Reżim zwalcza patriotyzm !!
 • Joanna
  2013-05-27 08:46:04
  Media komercyjne lansują głupiego o niskim poziomie myślenia, nastawionego na tandetną konsumpcję goja, który jest pokazywany jako model wzorcowy i co jest najgorsze, że rzeczywiście większość młodych Polaków kupuje tę propagandę i ją jeszcze upowszechnia, dobrze że czasem pod wpływem takich osób jak Piotr Wolwowicz następuje przebudzenie i uświadomienie sobie, że ktoś próbuje zmieniac nasz sposób myslenia w sposób bardzo przebiegły, arogancki i podstępny.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.