Pan Yapa - Wyjęty spod prawa

Opublikowany 2009-10-30 12:45:00

dwazlote
1269
Pan Yapa znów na scenie! Drugi raper RP ( zaraz po Marku "Wściekłym Psie") powraca na scenę z przebojowym kawałkiem "Wyjęty spod prawa". Tłuste bity, mnóstwo przekleństw, agresywny flow - właśnie z tego doskonale znany jest Pan Yapa. Singiel ten zapowiada więc renesans hip-hopu i wprowadza zamęt w muzycznym światku.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.