NIE WSZYSCY ŚWIĘCI" - Zespół ŚCIERWO

Opublikowany 2010-01-02 10:34:46

twoiznajomi
1361
reżyseria i scenariusz: Jan Macierewicz zdjęcia: Kamil Płocki kierownictwo produkcji: Mabu Studio, Maria Bulanda scenografia: Paulina Szpila kostiumy: Maria Bulanda & Pola Gomółka / Mabu Studio charakteryzacja: Anna Ampulska / Mabu Studio montaz: Tomasz Bochniak Wystąpili: Andrzej Andrzejewski Tomasz Borkowski Rafał Bryndal Ilona Chojnowska Lena Chojnowska Artur Kruczek Katarzyna Mazurek

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.