Najgrubsza dziewczynka świata

Opublikowany 2011-05-17 20:04:15
surtv
1972
Rekordowa waga pochodzącej z Indii Suman Khatun jest wielkim zmartwieniem dla jej rodziców, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Ale nie ma na to rady. Suman musi dostać jeść zawsze, kiedy jest głodna. W innym wypadku kładzie się na ziemi i zaczyna jeść błoto. Problem w tym, że 6-latka jest głodna prawie bez przerwy. W tej chwili, przy wzroście 104 centymetrów, waży ponad 91 kilogramów. Jedno jest pewne – na tym się nie skończy (Wideo należy do ).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.