Mouse Wawszczyk Wojtek

Opublikowany 2008-07-02 14:33:07

DELETED_E1696_animacja
1165
Jest to HISTORIA człowieka który przenosi się do nowego miasta wraz ze swoją myszą. Następnego dnia idzie na spacer i konfrontuje swoje zwierzę ze zwierzętami, które należą do mieszkańców tego miasta. "mysz" opowiada historię o tym, jak trudno jest pozostać wiernym sobie wśród ludzi, którzy wydają się mieć silniejsze osobowości THE STORY a man moves in a new town together with his mouse. the next day he goes for a walk and confronts his animal with the animals which belong to inhabitants of that town. "mouse" tells a story of how difficult it is to stay true to oneself amongst the people who seem to have stronger personalities

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.