Marta Ratuszyńska - Razem

Opublikowany 2010-11-18 10:50:53

gbacik
4536
Piosenka promująca kampanię wyborczą Marty Ratuszyńskiej - Wyssijmy z Mazowsza Warszawę Słowa i muzyka: Marek Ratuszyński, Marta Ratuszyńska Aranżacja: Andrzej Jagodziński Śpiewa: Marta Ratuszyńska

Komentarze (1)


  • marekaaaaa
    2019-03-04 17:11:32
    ja pierdziele wlasnie sobie o tym durnym teledysku pomyslalem w 2019, powiem szczerze jeszcze durniejszy niz 9 lat temu

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.