Mała Epoka Lodowa _Tadeusz Mroziński

Opublikowany 2021-05-03 17:18:45
FFK_TV
16

Studio FFK_TV, w ramach dokończenia tematu z Tadeuszem Mrozińskim o Małej Epoce Lodowej, która się już zaczęła, czego efekty są widoczne dziś w przyrodzie i pogodzie. Jakie są jej konsekwencje, następstwa oraz co można zrobić by się zabezpieczyć przed jej następstwami.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.