łajdacy pobili Pana Jezusa, poniżyli Maryję królową Polski oraz zdemolowali Papieża

Opublikowany 2017-07-22 06:34:48
 • autor: Anonim
749
Boże dziekujemy ci za Nawjwienkszego prezydenta POlski Lecha Kaczyńskiego.
Jego śmierdź menczeńską pomścimy.
Boże dzieki tobje za Jarosława i Spuścizne Krzyżową. Aneczka służebnica zatroskana.

Komentarze (3)


 • Gonad
  2018-07-10 23:15:55
  Walczą z bałwochwalstwem.
 • Guccio
  2018-06-12 22:19:29
  Nie dziwię im się. Po co im demony?
 • Adam Kinaszewski
  2017-07-24 17:05:29
  Należy pochwalać takie chwalebne czyny. Jest to niszczenie bożków, bałwochwalczych pomników. To jest dobre nawet dla samych katolaków, nie będą się modlić do takiego... pfff... szajsu z plastiku. ale prawda sama przychodzi na myśl: kijowo być katolem, oj kijowo...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.