Koszmarna kontuzja bramkarza [Eddie Gustafsson]

Opublikowany 2010-04-20 21:10:48

evobrain
1292
Eddie Gustafsson doznał koszmarnej kontuzji podczas spotkania austriackiej Bundesligi. Bramkarz Red Bull Salzburg doznał złamania kości piszczelowej. Do starcia doszło w meczu mistrza Austrii z drużyną LASK Linz. Napastnik gospodarzy Lukas Kragl w walce o piłkę zaatakował bramkarza, jednak zamiast w futbolówkę, trafił w kość piszczelową przeciwnika. Ta kontuzja przypomina fatalny uraz Marcina Wasilewskiego, którego doznał po brutalnym wślizgu Axela Witsela ze Standardu Liege.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.