KORONACJA KRÓLEWSKA GNIEZNO 2010

Opublikowany 2010-07-29 15:14:00

waldekpawlak
1059
Zapraszamy do Gniezna! Impreza p.n. Koronacja Królewska rozpocznie się w sobotę 31 lipca o godzinie 11.oo IV Turniejem Łuczniczym o Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu, w Dolinie Pojednania. O godzinie 13.oo ulicami starego miasta przejdzie Korowód Historyczny. W godzinach od 10.oo do 21.oo na Placu św. Wojciecha odbywać się będą pokazy dawnych rzemiosł i uzbrojenia, prezentacje codziennych zajęć i wiele innych atrakcji. O 20.oo rozpocznie się inscenizacja "Zjazd Gnieźnieński". W niedzielę 1 sierpnia w godzinach od 10.oo do 17.oo na Placu św. Wojciecha prezentowane będą kramy kupieckie i rozbrzmiewać będzie dawna muzyka. O 16.oo organizatorzy zaproszą na inscenizację "Koronacja Królewska" Więcej na stronie:

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.