Killaz Group&4P Onil-zgr

Opublikowany 2008-05-02 15:20:20
dwazlote
1087
Najnowszy teledysk Killaz Group.Dość dobry teledysk jak na Polskie realia :)Sprawdź to!

Komentarze (2)


  • coToJest?
    2010-08-29 13:33:12
    gófno i tyle przekaz żaden, rozwalić cały ten z du&y zamęt, bit typowy dla tych co robią rien, mordy powykrzywiane razem grunwaldzkim killazem kurcze pióro spie*dzielam stąd i nie wchodzę więcej bo mnie przypiszą do swojej kolekcji odwiedzin tandetnej,
  • Maciekln2
    2009-05-26 16:50:36
    żżżżżżżżżaaaaaaaallll mi tego

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.