kiejstuta.mp4

Opublikowany 2018-12-04 15:26:58
Sojeccy
486
Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta przy ulicy Kiejstuta 10 w Gdyni to apartamenty blisko morza, które zostały usytuowane w zacisznej willowej zabudowie na pograniczu Orłowa i Małego Kacka – jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych architektonicznie i krajobrazowo części Trójmiasta. Luksusowe apartamenty harmonijnie wkomponowały się w okoliczny krajobraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do inwestycji przynależy garaż podziemny z 9 miejscami postojowymi wraz z windą oraz piwnica. Apartamenty zostały zaprojektowane w stylu modernistycznej Gdyni lat 30 XX wieku. Bryle nadano wyjątkowy kształt, dodatkowo uzyskano interesującą stylistykę przy zastosowaniu kontrastowych kolorów elewacji, krystalicznie czystej bieli w połączeniu z grafitem. Stylowa czterokondygnacyjna rezydencja mieści apartamenty z widokiem na morze. Na powierzchni obiektu rozlokowano 5 apartamentów, które zachowują nie tylko kameralny charakter, ale dzięki różnorodnym udogodnieniom stanowią miejsce bezpiecznego i przyjemnego wypoczynku.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.