Jan Paweł II -- jakby to było wczoraj...

Opublikowany 2009-06-07 02:31:05

  • autor: Anonim
654

Komentarze (1)


  • dzieciątko Jezus
    2012-07-25 12:41:03
    . Ojcze Święty Janie Pawle Długi! Zagość we mnie jeszcze raz, wyjm mnie ze żłobka, szarp moje loczki, sodomizuj najpotężniejszą miłością papieską, penetruj dolną część mych plecków oraz słodkie dziecięce usteczka, a na koniec chluśnij białym, gorącym strumieniem przerywanym. JP2GMD na 100%

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.