jak zrobić minę przeciw-piechotną

Opublikowany 2009-09-18 11:38:32

Komentarze (2)


  • raj
    2010-05-24 14:36:10
    Gdyby tak wam łapy oberwało albo nogi wtedy też byście się cieszyli z miny lądowej? Widzę u wszystkich brak jakiej kol wiek świadomości w raz bardzo inteligentnym twórcą owego chorego filmiku.
  • Lawr
    2010-04-05 18:17:22
    Z tym bezpiecznikiem drogo wyjdzie. Sam bezpieczni kosztuje 30 zł. Włącznik powinien znaleźć się po drugiej stronie. Ponadto za duża jest. Zamiast włącznika lepiej zastosować 2 przepuszczające prąd blaski w odpowiedniej odległości, tak by nadepnięcie spowodowało przepływ prądu między nimi. Będzie bardziej czuła.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.