Jak wystrzelić KOWADŁO na wysokość 60m... Video instruktaż

Opublikowany 2009-10-24 20:07:14

sqill1995
1101
Swoją drogą, ciekawe co zainspirowało grubasków z tego filmu by wystrzelać akurat kowadło...

Komentarze (1)


  • Arek
    2009-10-25 16:06:29
    Lockerz jest to portal który ma na celu przyłączenie członków poprzez handel, treści i społeczność. Obejrzyj ekskluzywne wideo, odkrywaj nową muzykę, graj w gry, łączyć się z przyjaciółmi, i zostań za to wynagrodzony. Kupuj różne przedmioty za punkty zdobyte na stronie!!! Za 200 PTZ konsola PSP 3000!!!. Walutą na Lockerz są tak zwane PTZ które można zdobyć: Kupuj w sklepie płacąc punktami zdobytymi na stronie!!! Za zalogowanie się - 2 PTZ na dzień Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie - 2 PTZ Za zaproszenie osoby - 2 PTZ Uwaga!!! Po zaproszeniu 20 znajomych dołączasz do tzw. Z-List, dostajesz koszulkę Lockerz oraz zdobywasz więcej PTZ: Za zalogowanie się - 4 PTZ na dzień Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie - 4 PTZ Za zaproszenie osoby - 4 PTZ 100 PTZ Najnowsze gry na PC, oraz konsole 200 PTZ Konsola PSP 3000 250 PTZ Nintendo Wii 675 PTZ PSP Go 40 PTZ Pendrive 2 GB 3000 PTZ Telewizor Full HD 42 oraz wiele innych To elitarny sklep dlatego aby się tam dostać potrzeba mieć zaproszenie.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.