Jackson Michael fotki

Opublikowany 2010-01-26 00:40:52

DELETED_B77D7_surfistka
1268
Pełne imie: Michael Joseph Jackson. Urodzony 29 August 1958, Gary, Indiana, USA. Filmy z udziałem Jackson Michael: Miss Cast Away, Men in Black II, Space Channel 5: Part 2, Space Channel 5, Ghosts, The Simpsons, Stark Raving Dad, Bad, Captain EO, Captain EO Promo & Pre-show, Thriller, The Wiz, Wiz on Down the Road.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.