Gotye- Somebody That I Used To Know

Opublikowany 2011-12-23 19:02:35

orchideaaa
3494
Gotye- Somebody That I Used To Know po prostu uwielbiam ;)

Komentarze (3)


 • orchideaaa
  2012-01-21 21:50:34
  Bywa, że myślę o tym, kiedy byliśmy razem, Na przykład o tym, jak powiedziałaś, że czujesz się tak szczęśliwa, że mogłabyś umrzeć. Wmawiałem sobie, że byłaś dla mnie odpowiednia, Ale czułem się tak samotny w twoim towarzystwie. Ale to była miłość i to jest ból, który wciąż pamiętam. Możesz uzależnić się od pewnego rodzaju smutku Jak od rezygnacji do końca. Zawsze do końca. Więc kiedy zrozumieliśmy, że nie nadamy temu sensu Powiedziałaś że pozostaniemy przyjaciółmi. Ale przyznaję, że cieszyło mnie, że to już koniec. Wcale jednak nie musiałaś tak mnie od siebie odcinać! Udawać, że to nigdy się nie wydarzyło, I że byliśmy niczym. Ja nawet nie potrzebuję twojej miłości, Ale ty traktujesz mnie jak nieznajomego. I to jest bardzo nieprzyjemne. Wcale nie musiałaś aż tak bardzo się poniżać, Wysłać przyjaciół żeby zabrali twoje płyty A potem zmienić swój numer Chociaż myślę, że nawet tego nie potrzebuję Teraz jesteś tylko kimś kogo kiedyś znałem. Od czasu do czasu myślę o tych wszystkich chwilach, kiedy mnie oszukałeś I kazałeś mi wierzyć, że to zawsze prz
 • ann
  2012-01-02 11:06:41
  uwielbiam ten kawałek... Słucham na okragło jak maniak :) Dobrze się Stary Rok skończył, dobrze zaczął kolejny.
 • jurgen201
  2011-12-28 23:09:53
  jakis czas temu uslyszalem ta nute w pracy w radiu i nie powiem calkiem sympatyczny kawalek a szczegolnie wokal przyciaga :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.