Głęboko wierzący uczestnik teleturnieju "Jeden z Dziesięciu"

Opublikowany 2015-12-29 12:36:00
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
agmi
1269

Mikołaj, głęboko wierzący bełchatowianin i jego prezentacja w teleturnieju "Jeden z Dziesięciu"

Komentarze (1)


  • peloves
    2016-01-02 16:01:00
    Witaj Miłość Miło cię poznać Drogi. Kocham ur profil, jestem miss Venesaa proszę o kontakt tutaj, w moim prywatnym e-mail OK ([email protected]) Proszę, nie obrażaj się, że mam więcej z wami podzielić napisz do mnie z moim E-mail ID [[email protected]] Do zobaczenia widziany Drogi, dzięki pannie Venesaa. ........................................................................................... Hello Love Nice To Meet You Dear. i love ur profile, am miss venesaa please contact me here in my private email ok ([email protected]) Please don't be offended i have more to share with you please write me with my Email ID [[email protected]] Hope To See You Seen Dear, THANKS Miss Venesaa.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.