Bezmyślny kierowca Tira

Opublikowany 2011-01-15 09:34:18
Wybierz jakość filmu: 240 480
surtv
5849
37-letni kierowca litewskiego tira jak szalony gnał przed siebie po krajowej ósemce. Tylko dzięki przytomności innych kierowców nie doszło do tragedii na drodze. Beztroski Litwin tłumaczył policjantom, że jechał szybko, bo ma taką pracę i musi na czas dojechać do celu (fakt.pl).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.