Arrinera Automotive - polski supersamochód

Opublikowany 2011-10-24 12:32:06
evobrain
690
Do setki rozpędza się w niecałe 3 sekundy, napędza go 650 koni mechanicznych. Samochód został zaprojektowany przez doświadczonego konstruktora Lee Noble'a (ponad 30-lat w branży). Nadwozie, wnętrze oraz podłoga samochodu będą wykonane z kompozytów węglowych i kewlarowych. Prace nad prototypem Arrinery zostały już zakończone.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.