Andrzej Gołota vs. Mike Mollo - 20/01/2008 (skróty)

Opublikowany 2008-01-21 07:31:07
Axelio
19175
Dramatyczna walka Andrzeja Gołoty z Mike'm Mollo, która odbyła sie 20 stycznia 2008 roku w hali Madison Square Garden. Na nagraniu zawarte są najważniejsze i najciekawsze rundy pojedynku, runda 1, 9 i 12. W pojedynku zwiezyl Andrzej Golota.

Komentarze (8)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.