Andrew Spencer Zombie Remix

Opublikowany 2009-05-25 18:59:50

Komentarze (2)


  • Filip
    2010-12-14 11:39:23
    Pozdro Z Angli jestesmy teraz wlasnie na Informatyce z pakiem xd pozdro z angli Mr Zabijaka , Prezes , Kibo , Darka i koleszkow ze scia
  • pako z angli
    2010-12-14 11:36:07
    Pozdrowienia dla Izzorgen i Mr Zabijake Mojego Siohera zawsze gdy gramy w tibie sluchamy tej muzyki pozdro dla koleszkow ze swinoujscia

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.