2 Głupie Psy - Zupa (ENG)

Opublikowany 2009-12-06 04:15:29
  • autor: Anonim
1596
Two Supid Dogs - "Spit Soup" Dwa głupie psy - "zupa" (ENG) --------------------------- Dwa głupie psy lub Dwa głupie pieski (ang. 2 Stupid Dogs, 1993-1995) – amerykański serial animowany produkowany przez wytwórnię Hanna-Barbera. W Polsce pokazywany głównie na Cartoon Network. Obecnie emisja serialu na kanale Boomerang. „Dwa głupie psy” miały być symbolem nowej ery w historii bardzo zasłużonej dla telewizyjnej animacji wytwórni Hanna-Barbera, która przez całe lata 80. zdołała stworzyć tylko jeden nowy serial o statusie prawdziwego hitu (były nim Smerfy). Znakiem rozpoznawczym tej produkcji była nowa technika animacji oraz dość ostre, jak na program dla dzieci, ocierające się miejscami o wulgarność, poczucie humoru. Choć serial przetrwał zaledwie dwa sezony, to właśnie przy okazji jego produkcji w stajni HB znaleźli się tacy twórcy jak Genndy Tartakovsky (później autor Laboratorium Dextera) czy Craig McCracken (ojciec chrzestny Atomówek). Oryginalnie każdy odcinek składał się z dwóch epizodów Dwóch głupich piesków oraz jednego epizodu Agenta Wiewióra (ang. Super Secret Secret Squirrel). źródło: Wikipedia (http://pl.wikipedia.org)

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.