11 listopada 2009 - Warszawa

Opublikowany 2010-01-23 04:21:44
skin88
633
Legalna manifestacja zorganizowana przez Obóz Narodowo-Radykalny w Warszawie, z okazji 91. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Manifestacja przeszła z Placu Zamkowego (Stare Miasto) pod pomnik Romana Dmowskiego - twórcy myśli narodowej, mieszczącego się na Placu na Rozdrożu. W marszu udział wzięło ponad 500 osó

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.