Typować można… wszystko!

15.03.2021 Internet

Artykuł sponsorowany

Zakłady bukmacherskie są tylko dla fanów sportu? Mit. Obstawiać można tylko sport? Mit. Nietypowe zakłady są coraz popularniejsze? Prawda!

Typować można… wszystko!

Ludzie lubią się zakładać o wszystko, udowadniać sobie rację. Widać to wszędzie – na ulicy, na portalach społecznościowych, czy podczas spotkań znajomych. Czasem stawką jest „racja”, obiad lub napój. Okazuje się, że bukmacherzy w Polsce coraz chętniej urozmaicają swoje ofertę zakładów o te, które niewiele lub nic nie mają wspólnego ze sportem. Rozrywka, show-biznes to bardzo wdzięczne kategorie. Zapraszamy na krótki przegląd nietypowych zakładów bukmacherskich.

Loty w kosmos, celebryci, koronawirus

Rosnąca konkurencja na polskich rynku zakładów – a obecnie podmiotów legalnie działających jest niemal 20 – sprawia, że każdy chce się czymś wyróżnić. Stąd próba wzbogacania oferty o różne „dziwne” zdarzenia do typowania. Nie może więc nikogo dziwić, że imię do tzw. royal baby wzbudzało powszechne zainteresowanie. Ceny benzyny, wakacje na Księżycu, człowiek na Marsie, skąd będzie kolejny papież, sportowiec lub celebryta polskim prezydentem – to tylko krótka lista pomysłów różnych firm. Jak widać obecnie ofertę bukmacherską ogranicza jedynie… pomysłowość. Co ciekawe wielu ludzi wypytywało zakłady bukmacherskie, czy w ofercie pojawią się zakłady dotyczące… epidemii koronawirusa (kolejne obostrzenia, liczba zachorować itd.). Jak na razie do tego nie doszło, ale widać, że parcie jest.

Co można obstawiać u lidera rynku?

Liderem rynku w Polsce jest STS, który długo mógł chwalić się, że posiada najwyższy bonus u bukmachera. Oferta tej firmy w ostatnim czasie również dostarcza zakładów spoza świata sportu, czy polityki. W lutym hitem był zakład na najcieplejsze miasto w Walentynki i temperaturę w poszczególnych miastach. Obecnie klienci mogą obstawiać czy budowa Obwodnicy Metropolitalnej Trójmiasta zakończy się w terminie. Oprócz tego liczne są zakłady na rozdanie nagród Grammy, Oscarów oraz wyniki Eurowizji. W STS reagują bieżąco na dane wydarzenia społeczno-kulturalne i wiele zakładów pojawia się, gdy jakiś temat jest czołowym w kraju. Sam zakład jest aktywny przez kilka dni. Dlatego warto śledzić ofertę, bo ta się często zmienia. A że w Polsce i na świecie dzieje się bardzo wiele, to paliwa dla nietypowych i śmiesznych zakładów nigdy nie zabraknie. Jeśli ktoś nie zna się na sporcie, to nic straconego, bo jak widać innych zakładów nie brakuje. W dodatku nowi gracze otrzymują bonus i kod bonusowy na start, co pomaga w stawianiu pierwszych kuponów i poznania zasad funkcjonowania zakładów bukmacherskich. 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.