Urządzamy dom – pralnia w łazience czy osobno?

08.11.2021 TechnologiaSprzęt

Artykuł sponsorowany

Nasz dom to przestrzeń, w którym wszystko ma swoje miejsce. Tylko w ten sposób możemy sprawić, że czujemy się doskonale w zamieszkiwanych czterech ścianach. Każde pomieszczenie to wnętrze, które ma swoje zastosowanie. W kuchni gotujemy i spędzamy czas na rozmowie z bliskimi, w salonie przyjmujemy gości. A łazienka? Ona zazwyczaj jest strefą relaksu. Czy więc powinna jednocześnie pełnić funkcję pralni, czy może lepiej jest poszukać innego miejsca, w którym stanie pralka

Urządzamy dom – pralnia w łazience czy osobno?

Funkcjonalna, ale przytulna przestrzeń 

Traktujmy nasz dom lub mieszkanie jako całość. Każdy pokój czy schowek odgrywa tutaj istotną rolę. Jeżeli powierzchnia jest niewielka, to zawczasu dobrze jest rozplanować funkcjonalność konkretnych pomieszczeń, aby mieć pewność, że żaden metr nie będzie stracony. Ma być spójnie i przytulnie, ponieważ w ten sposób czujemy się w czterech ścianach dobrze. Ale na jakim etapie urządzania domu warto pomyśleć o kąciku, w którym powinna stanąć pralka? Jak zmieścić tak duże urządzenie na niewielkiej przestrzeni?  

Pralka – znajdź dla niej miejsce w swoim domu 

Pralnia czy może łazienka? Nasza pralka może stanąć po prostu tam, gdzie sobie tego życzymy. Wystarczy jedynie upewnić się, że będzie to miejsce, w którym bez problemu ją podłączymy i zapewnimy odpływ wody. Dlatego też wiele osób stawia na nietypowe rozwiązania, takie jak urządzenia ukryte w przejściowym korytarzu czy nawet kącik w kuchni. Wybierając nowoczesne sprzęty, takie jak pralka Electrolux, mamy pewność, że nie rezygnujemy z dobrego designu. Wybierz takie miejsce, które będzie dla Ciebie wygodne i nie będzie utrudniało korzystania z urządzenia. Do niewielkich wnęk pasuje wąska pralka, a małe łazienki docenią wersje z drzwiczkami znajdującymi się od frontu. Niekiedy lepszym rozwiązaniem jest natomiast pralka Electrolux ładowana od góry

Nowoczesna pralka, która wpasuje się w każde wnętrze 

Idealna pralka, która wpasuje się w każdą przestrzeń, naprawdę istnieje. Jest funkcjonalna i posiada funkcje, które ułatwiają codzienne pranie. Seria PerfectCare od szwedzkiej marki Electrolux to wykorzystanie innowacyjnej technologii, dzięki której Twoja garderoba będzie prezentowała się po praniu tak jak tuż po zakupie. Sprawdź jaki system odpowiada Twoim potrzebom. Wariant System ColourCare 900 gwarantuje, że stosowane środki piorące będą działały nawet w niższych temperaturach. Zapobiega również wypłukiwaniu koloru. 

Tymczasem SteamCare 700 to pralki Electrolux wyposażone w innowacyjny system SteamCare wykorzystujący działanie pary. Działa na pranie odświeżająco, a ponadto redukuje część zagnieceń. Jeżeli nie wiesz, ile detergentu potrzebujesz, poszukaj modelu z funkcją AutoDose. Wystarczy napełnić dozownik średnio raz na dwadzieścia prań i pozwolić urządzeniu zdecydować, jaka ilość środków będzie odpowiednia do danego załadunku.  

Jeżeli uwielbiasz nowoczesne technologie i zdalne sterowanie urządzeniami, wybierz konkretny model z serii Perfect Care, który obsługiwany jest przez aplikację My Electrolux Care. Sprawdź, jak wygodnie jest zaplanować cykl, kiedy Twoja pralka znajduje się poza Twoim zasięgiem, a jednak już od progu przywita Cię zapach świeżego prania. 

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.