Hitler dowiaduje sie że pandemia covid 19 może być ściemą

Opublikowany 2020-08-24 13:35:59
sebeqzntofficial
424
Witam wiem że ten kanał poświecony jest muzyce tworzonej przezemnie setom itp ale efekt niedzielnej nudy zmusił mnie do stworzenia zabawnego filmiku stworzonego na czystym spontanie i własnych przemyśleń na temat coronavirusa . oglądajcie do końca moze komuś sie spodoba :D

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.