hellon
295
Piosenki Visceral Damage: Ossic,Funeral Orb,Necrorganic Ingestion,Livid Veil,Masturbating Party (demo),Icon Of Massive Murder, Tired; Forgotten,Lost,Cadaver,My Bloodstained Sword,Masturbation Party, The Amphytrion,13 Killed,Where Dominance Prevails,Intro,1. Primitive Instincts. Albumy Visceral Damage: Garden of Mutilation
Tagi: #zespol #metal #death #brutal #grind #damage #grindcore #technical #visceral

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.