awgan1
245
Piosenki: Candy Shop, Just A Lil Bit, In Da Club, Disco Inferno, Patiently Waiting (feat. Eminem), Get In My Car, Baby By Me (Feat. Ne-Yo), Baby By Me, Piggy Bank, Im Supposed To Die Tonight, P.I.M.P., OK, Youre Right, Amusement Park, So Disrespectful, If I Cant. Albumy: Ayo Technology, Before I Self-Destruct, Get Rich Or Die Tryin, The Massacre
Tagi: #zdjecia #cent #gangsta #hip #hop #rap #50

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.