lOS
1217
Terminale Galapagos 003SH i 005SH lada chwila będą dostępne w ofercie japońskiego operatora Softbank Mobile (dawniej Vodafone K.K., Vodafone Japan, J-Phone). Wyposażone w, odpowiednio: aparat rozdzielczości 9,6 mpx i 8 mpx, a także chowaną klawiaturę qwerty, ekrany o przekątnej 3,8 cala i rozdzielczości WVGA. Ekrany emitują jednocześnie indywidualnie obraz dla lewego i prawego oka, tworząc wrażenie głębi. Udało się wyeliminować dotychczasowy problem niskiej jakości obrazu w tego typu bezokularowych produktach. Wyświetlacz będzie można przełączać z trybu 3D na tryb 2D. Obraz będzie można oglądać zarówno w orientacji poziomej, jaki i pionowej, przełączanej automatycznie. Jak na razie brak jest informacji czy zdjęcia robione przez wbudowane aparaty fotograficzne będą trójwymiarowe.
Tagi: #los #sharp #wyswietlaczem

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.