• autor: Anonim
372
8 stycznia 2011 krakowski vintage Shop, Mulholland Drive z okazji swych pierwszych urodzin otworzył podwoje dla gości. Rocznica istnienia sklepu została połączona z otwarciem atelier młodej, obiecującej projektantki, Leny Fantazji. Jubileusz uświetniła także wystawa grafik Niny Gregier jak również występy DJ’ów (Indecorum, Poladroidz, Con.crate) i wizualizacje by Maciej Wójcik. Szczególnym zainteresowaniem gości (głównie kobiet) cieszyły się starannie wyeksponowane ubrania Leny Fantazji (laureatki m.in. konkursu zorganizowanego przez markę Extra Żytnia). Szczególną furorę zrobiła spódnica, z czerwono białą kokardą I dołem …… jak z worka do kartofli!!! Projektantka umiejętnie połączyła dwie, zupełnie różne formy, dwie faktury, tworząc z nich nowy, nietuzinkowy kształt. Wieczór uświetniła wspaniała muzyka, jak również barman serwujący kolorowe drinki na bazie Żytniej. Mullholland Drive Ul. Św. Katarzyny 4/9, 2 piętro, Kraków.
Tagi: #lena #drive #pierwsza #shop #wystawa #rocznica #fantazja #vintage #shopu #mulholland

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.