lOS
1149
Po jednej z łódzkich galerii grasuje bardzo nieprzyjemny adorator. Niejednokrotnie, w środku dnia, w miejscu pełnym ludzi miał obmacywać upatrzone pracownice i klientki. Ochrona niewiele może zrobić. Policja z kolei nie może zrobić nic. zrodlo: Więcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,9565314,Natarczywy_adorator_w_galerii___Spelnie_twoje_zyczenia_.html#ixzz1Ltr4w5Fi
Tagi: #los #natarczywy #adorator

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.