gazetaolsztynska_pl
367
Czy jest takie miejsce gdzie serbską rakiję można zakąsić litewską kiełbasą? Jest. A właściwie było. Chętni mogli to zrobić na XXXII Międzynarodowym Jarmarku Folkloru w Węgorzewie. Więcej: http://ekomazury.wm.pl/Jarmark-bez-chinszczyzny,76234?img_id=15&pg=1#shrtctgal
Tagi: #jarmark #bez #mazury #folk #chinszczyzny #folklor #chinszczyzna

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.