djek
375
Piosenki Visceral Damage: Lost,My Bloodstained Sword,Masturbation Party,1. Primitive Instincts,Livid Veil, The Amphytrion,Necrorganic Ingestion,13 Killed,Masturbating Party (demo),Cadaver,Ossic,Icon Of Massive Murder, Tired; Forgotten,Intro,Where Dominance Prevails,Funeral Orb. Albumy Visceral Damage: Garden of Mutilation
Tagi: #metal #death #brutal #galeria #grind #damage #grindcore #technical #visceral

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.