Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do phase

Treść komentarza:

i ty koles co to wrzuciłeś, weź sie zastanów :O. Nie grałeś wtedy to nie wiesz o co chodziło. phase robił reconnecta, a my mape w 2. 14 skonczylismy :O. wiec po co piszesz pr0 damage? Chciałbym widzieć twój jak grasz z low-... (bedzie 10000 damage, ale team damage

Autor komentarza: noname

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.