Mega Dance - Przyjaciel 2008

Opublikowany 2009-07-24 18:55:05
marcineq91
670
Mega Dance - Przyjaciel 2008 ____ Ono krótką chwilę trwa pije skarbie aż do dna po ostatni łyk i każdą z życia chwil Za to co już dał Ci los, co przed Tobą jeszcze wciąż po ostatni łyk i każdą z życia chwil
Tagi: #przyjaciel #mega #disco #ostatni #dance #juz #jeszcze #los #zycia #dal #trwa #po #co #to #toba #do #pije #polo #2008 #ci #dna #wciaz #skarbie #chwile #krotka #przed #kazda #az #lyk #ono #chwil #chwilza

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.