Komisariat-piosenka robotnika rannej zmiany

Opublikowany 2006-11-28 20:43:40
  • autor: Anonim
512
Zespół Lustra a początkowo Komisariat – początek to lato 1993 kiedy to w garażu u Grubego gdzie spotykają się kumple z podwórka, zaczynają coś tam próbować na gitarach. Gróby zakłada kapele Komisariat – w składzie Arek Wilk, Maciej
Tagi: #piosenka #komisariat #zmiany #poisenka #robotnika #wileun #rannej

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.