"Sprzątaj! Co? Gówno!"

Opublikowany 2011-07-03 19:47:57
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
3064
- Sprzątaj! Co? Gówno! - to dialog z filmu nakręconego przez Urząd Miasta w Opolu. Reklamówka ma zachęcić do sprzątania odchodów po swoich czworonożnych pupilach. Jej koszt to 3 tys. zł (© youtube.com/24opolepl 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone).

Komentarze (7)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.