SONDA - czołówka programu.

Opublikowany 2009-04-07 10:00:18
Wybierz jakość filmu: 240
 • autor: Anonim
1282
Czołówka programu naukowego SONDA. Przy tworzeniu czołówki dzwiekowej Teresa Bancer wykozystała nastepujace uwtory: Quincy Jones Fat - Poppadaddy (jazz) Karlheinz Stockhausen - Etude (interesujace brzmienia sam nie wiem co to jest) Vladimir Ussachevsky i Otto Luening - King Lear Suite (muzyka powazna) Ergo Band - Zmienność myśli (brak) Nie wiem jak mozna z tych utworow cos zlozyc

Komentarze (2)


 • Wojciechosław
  2012-09-08 21:39:26
  Niezrównani autorzy niezrównani twórcy. Muzyczna czołówka i treść programu dowodzi, że wtedy w tv pracowali ludzie z pasją i głową. Teraz tv ogłupia, a nie uczy. Dziękuję twórcom takich programów jak Sonda, Kwant, Spektrum, Laboratorium oraz mądrych programów dla dzieci za to, że we mnie, kilku-kilkunastoletnim niegdyś dziecku, obudzili ciekawość świata.
 • Sondomaniak
  2011-10-28 21:05:57
  Zapraszam na chomika :) chomikuj kropka pl/Sonda_TV

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.