Saper myli się tylko raz?

Opublikowany 2011-07-03 10:21:22
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
1542
Funkcjonariusz tajlandzkiej policji pokazał jak niewiele prawdy jest w powiedzeniu "saper myli się tylko raz". Jego akcję rozbrajania samochodu-pułapki przerwała niespodziewana eksplozja ładunku. Powalony na ziemię saper po chwili wstał, otrzepał się i poszedł (© 2011 Reuters - Wszelkie prawa zastrzeżone).

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.