Przez 10 lat rządy POPiS dały zagranicznym korporacjom blisko miliard złotych dotacji!

Opublikowany 2019-02-09 06:37:09
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
  • autor: Anonim
124
Przez 10 lat rządy POPiS dały zagranicznym korporacjom blisko miliard złotych dotacji! Państwo nie powinno dawać ani złotówki korporacjom, to powinno być wręcz konstytucyjnie zakazane. To jest niedopuszczalne, dlaczego zagraniczne korporacje dostają u nas jakieś przywileje, niech konkurują z polskimi firmami na równych warunkach. To jest coś w plecy dla polskich przedsiębiorców!
==================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.