Potężna eksplozja w Pruszkowie

Opublikowany 2011-07-30 11:13:33
Wybierz jakość filmu: 240
lOS
1008
W Pruszkowie (woj. mazowieckie) w bloku przy ulicy Wojska Polskiego doszło do potężnego wybuchu - dowiedział się reporter Wirtualnej Polski. Informację potwierdził dyżurny z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. Według ostatnich informacji - 1 osoba zginęła przygnieciona ścianą. Prawdopodobnie jest to osoba zamieszkująca lokal, w który nastąpił wybuch. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Potezna-eksplozja-w-Pruszkowie-1-osoba-nie-zyje,wid,13643519,wiadomosc.html

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.