Posłowie PO w Olsztynie o listach wyborczych, prawie przedsiębiorców i incydentach faszystowskich

Opublikowany 2018-01-29 13:12:57
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
Olsztyn.com.pl
1239

Bagatelizowaniu przez Prawo i Sprawiedliwość incydentów faszystowski, prawie przedsiębiorców, a także wspólnych listach wyborczych poświęcona była poniedziałkowa konferencja prasowa olsztyńskich posłów Platformy Obywatelskiej - Anny Wasilewskiej i Janusza Cichonia.

Więcej na portalu www.Olsztyn.com.pl

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.