Ponad 200 lokomotyw Union Pacific zaparkowanych gęsiego na bocznicy w Arizonie

Opublikowany 2018-03-06 12:29:59
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
444

Autor natknął się na bocznicę kolejową Union Pacific na której zaparkowano 292 lokomotywy wyłączonych z użytkowania. Prawdopodobna wartość tej bocznicy waha się pomiędzy 600 a 900 milionów dolarów.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.