Pitbull. Ostatni Pies (2018) - Oficjalny zwiastun

Opublikowany 2018-01-23 12:09:39
Wybierz jakość filmu: 240
 • autor: Anonim
1154

„Pitbull. Ostatni pies” zwiastun już jest! Wulgarna Doda i Pazura jako morderca

Komentarze (2)


 • Martynka23
  2019-02-21 21:10:33
  Ten film jest najlepszy, Bardzo mocno go polecam. Podobał mi się jak mało co a jeszcze bardziej ze względu na to ile go szukałam :P A no właśnie, może komuś przyda się link to macie: STREFA-FILMU.PL Proszę bardzo :D
 • .
  2018-07-28 16:23:58
  kotek niema znów tego naszego filmu i piszę na pierwszym co się wyświetlił

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.