PiS chce dać TVP ponad MILIARD ZŁOTYCH z pieniędzy podatników!

Opublikowany 2019-02-01 16:47:52
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
  • autor: Anonim
136
(30.01.2019) Podczas specjalnego posiedzenia Sejmu PiS chce przekazać dla TVP ponad MILIARD złotych z pieniędzy podatników! To będzie kolejny zastrzyk finansowy na rzecz pro-pisowskiej propagandy w telewizji publicznej! A wszystko pod nazwą rekompensaty dla mediów publicznych. Tutaj nie ma żadnej misji, żadnej wartości społecznej. Jest tylko jeden cel, ogłupiać społeczeństwo! Zmanipulowanym narodem lepiej się rządzi. Takich samych narzędzi używała PO i wszystkie partie rządzące przed nią.

Ponad rok temu PiS-owi udało się przeforsować dodatkowy miliard dla telewizji rządzonej przez Jacka Kurskiego i zastępu swoich propagandzistów, a teraz chcą powtórzyć ten manewr. Już dziś czytanie tego projektu w Sejmie! Pomóżcie nam to nagłośnić, niech jak najwięcej ludzi się dowie! Dość finansowania partyjnej propagandy za pieniądze obywateli! Apelujemy o UDOSTĘPNIANIE!

======================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.