Mistrzyni kierownicy z Gdańska

Opublikowany 2018-03-08 12:55:40
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
  • autor: Anonim
2803
Kobieta zaparkowała na prywatnym miejscu postojowym. Kiedy na miejsce przyjechał właściciel, zaczęła cofać. Nie gasząc silnika, otworzyła drzwi i wychyliła się z samochodu. Wtedy straciła panowanie nad autem i wpadła pod koła. Przechodzący akurat mężczyzna wskoczył do samochodu i go zatrzymał.
Tagi: #wypadek

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.