Mistrzostwa Polski w futbolu stołowym

Opublikowany 2011-07-04 13:36:42
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
790
W Toruniu trwają mistrzostwa Polski w futbolu stołowym. Najlepsi gracze z całego kraju przyjechali do nieformalnej stolicy tego sportu. „To nie żadna barowa gra, to normalny sport” – zarzekają się uczestnicy zawodów. Zapewniają, że ta dyscyplina z barem nie ma nic wspólnego (© RMF FM Tomasz Fenske - Wszelkie prawa zastrzeżone).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.